کسب نمره ۶۵ و ۷۹ با پکیج جامع PTE

درباره ما

به افق روشن آینده با شرکت “کرانه روشن فردا” خوش آمدید

سام اسدزاده

همراه و مشاور شما در مسیر مهاجرت! با بیش از صدها پرونده موفق مهاجرتی و بیست سال عشق و علاقه به زبان انگلیسی و یک دهه تعهد به ارتقاء فرصت‌های مهاجرتی به استرالیا، در این سفر جذاب و هیجان انگیز در کنار شما عزیزان هستم.
در این سفر، صدها پرونده موفق مهاجرتی را رقم زده‌ام، هر کدام با داستان‌های منحصربه‌فرد خود، شاهد تغییرات زندگی بوده‌ایم.
من به قدرت تحصیل و تلاش معتقدم. به این باور دارم که هر فردی با ابزار درست می‌تواند آینده‌ای که آرزویش را دارد، بسازد. در اینجا هستم تا شما را در مسیری هدایت کنم که با شور و شوق، دانش و تلاش به آن ایمان دارم. بیایید با هم این سفر را آغاز کنیم و دنیایی پر از فرصت‌های نو را کشف کنیم.

نه تنها با شش بار شرکت در آزمون PTE بلکه با انجام بیش از ۱۴ ماک رسمی پیرسون، تکنیک‌های مختلف و به‌روزی را برای موفقیت در این آزمون ابداع کرده ام. تحقیقات و پژوهش‌های پنج ساله‌ام بر روی آزمون Pearson Test of English (PTE) نه تنها دانش عمیقی در این مبحث به من داده بلکه فرصتی بوده تا بیش از ۴۰۰ دانشجو را تعلیم دهم و آن‌ها را تا شب امتحان هدایت کنم.

در جستجوی رویای مهاجرت به استرالیا هستید؟

شرکت "کرانه روشن فردا"، ثبت شده به صورت رسمی در هر دو کشور ایران و استرالیا، تحت مدیریت مهندس سام اسدزاده، دانش آموخته رشته حقوق مهاجرت از دانشگاه (UTS) استرالیا، آماده است تا در این مسیر هیجان‌انگیز شما را یاری دهد.
ما در "کرانه روشن فردا"، با درک عمیقی از چالش‌ها و فرصت‌های موجود در فرایند مهاجرت، تعهد داریم تا با ارائه خدمات تخصصی و شخصی‌سازی شده، تجربه‌ای روان و بی‌دغدغه را برای شما فراهم آوریم.
با ما، مسیر از ایران تا استرالیا نه تنها کوتاه‌تر می‌شود بلکه دلنشین و امیدوارکننده نیز خواهد بود. "کرانه روشن فردا" در هر قدم از این سفر دلچسب، با شما همراه است، تا اطمینان حاصل شود که هر مرحله با دقت و حرفه‌ای پیش می‌رود.
دوره آمادگی آزمون پی تی ای(PTE)
آزمون pte استرالیا
آزمون پی تی ای
هزینه و درآمد در استرالیا

مشاوره مهاجرتی

از مشاوره تا اقامت در استرالیا کنارتان هستیم